Aile Hekimleri Paylaşım Sitesi - AHBS Destek
Belarus'ta Rusça Dil Eğitimi
Gaziantep Gezisi, Şehr-i Ayıntab
AHBS e imza
Ölüm Bildirim Sistemi(ÖBS) Genelgesi
İşe Giriş Raporları


Aile Hekimi ve Aile Sağlığı Elamanı 2013 Sözleşme Yenileme İşlemleri PDF Print E-mail

Aile Hekimi ve Aile Sağlığı Elamanı 2013 Sözleşme Yenileme İşlemleri Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Elemanlarının, 2013 yılı sözleşme yenileme işlemleri hakkında önemli duyuru

 Aile Hekimliği Uygulaması kapsamında, 2011 mali yılı içinde sözleşme imzalayarak Aile Hekimliği birimlerinde göreve başlayan Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Elemanlarının sözleşme süreleri 31/12/2012 tarihi itibariyle sona erecektir. Bundan dolayı söz konusu sözleşmeler 01/01/2013 tarihi itibariyle yenilenecektir. Bu konuyla ilgili yapılacak işlemler aşağıda belirtilmiştir.

Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Elemanlarının, sözleşme yenileme işlemi 28/12/2012 – 31/12/2012 tarihleri arasında mesai bitimine kadar birimlerinin bağlı olduğu Toplum Sağlığı Merkezlerinde dilekçeleri ve sözleşmeleri eksiksiz bir şekilde doldurmak kaydı ile imzalatılacaktır.

Sözleşme yenileyecek Aile Hekimi ve Aile Sağlığı Elemanlarının listeleri ayrı şekilde yapılacak ve hizmet sözleşmeleri ayrı zarf içerisinde Müdürlüğümüze teslim edilecektir.

Kendi rızası ile eski biriminde Sözleşme yenilemek istemeyen Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Elemanlarının sözleşme yenilemek istemediklerine dair dilekçeleri ve sözleşme yenilemek istemeyen aile sağlığı elemanları aile sağlığı elemanı bulunmayan başka bir aile hekimi ile çalışmak istediği takdirde ortak dilekçeleri, bağlı oldukları Toplum Sağlığı Merkezlerinin yazısı ile 17/12/2012 tarihine kadar Halk Sağlığı Müdürlüğü İnsan Kaynakları Aile Hekimliği birimine liste şeklinde ayrı bir zarf içine konularak elden teslim edilecektir.

Sözleşme evrakları Toplum Sağlığı Merkezi tarafından üst yazı ile 04/01/2013 tarihi mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Aile Hekimliği birimine liste şeklinde ayrı bir zarf içine konularak elden teslim edilecektir. Posta ve kargo ile kesinlikle gönderilmeyecektir.

Aile Hekimliği Sözleşmesi Yenileme Hk. Resmi Yazı

AH.SÖZLEŞME 2013

ASE. SÖZLEŞME 2013

AH dilekçe

ASE Dilekçe